Beschrijving
Bioflu Sinus 500 mg / 30 mg x 20 tabletten, Biofarm
Indicaties :
- Koorts
- Hoofdpijn
- Pijn in de sinussen
- Keelpijn
- Verstopte neus
Ingrediënten:
Paracetamol 500 mg
Pseudo-efedrinehydrochloride 30 mg
Gebruiksaanwijzing:
Maximaal 3 keer per dag 2 tabletten innemen.
Contra-indicaties:
Gebruik Bioflu Sinus niet:
Als u allergisch bent voor paracetamol en pseudo-efedrine of voor een van de andere bestanddelen van dit geneesmiddel.
Voorzorgsmaatregelen:
Raadpleeg uw arts of apotheker voordat u Bioflu Sinus gebruikt.
Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden, of geeft u borstvoeding?
Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt.
Gegevens over het gebruik van paracetamol bij zwangere vrouwen zijn beperkt.
Indien nodig kan Bioflu Sinus tijdens de zwangerschap worden gebruikt. U dient de laagst mogelijke dosis te gebruiken die pijn en/of koorts verlicht, en dit zo kort mogelijk. Neem contact op met uw arts als uw pijn en/of koorts niet afnemen of als u het geneesmiddel vaker moet innemen.
Borstvoeding:
Paracetamol wordt uitgescheiden in de moedermelk, maar bij therapeutische doses worden geen effecten verwacht bij pasgeborenen of zuigelingen die borstvoeding krijgen.
Vruchtbaarheid:
Onderzoek naar de toxiciteit bij dieren heeft toxische effecten op de voortplantingsfunctie aangetoond.
Voertuigen besturen en machines gebruiken:
Bioflu Sinus heeft geen of een verwaarloosbare invloed op de rijvaardigheid en het vermogen om machines te bedienen.
Wijze van toediening:
Gebruik dit medicijn altijd precies zoals voorgeschreven door uw arts of apotheker. Neem bij twijfel contact op met uw arts of apotheker.
Het geneesmiddel wordt oraal toegediend.
Volwassenen (inclusief ouderen):
De aanbevolen dosis is maximaal 3 keer per dag 2 Bioflu Sinus filmomhulde tabletten, indien nodig, om de symptomen te verlichten. Het minimale interval tussen toedieningen is 4 uur.
Binnen 24 uur mogen niet meer dan 3 doses worden ingenomen.
Tieners tussen 16 en 18 jaar:
De aanbevolen dosis is maximaal 3 keer per dag 1-2 Bioflu Sinus filmomhulde tabletten, indien nodig om de symptomen te verlichten. Het minimale interval tussen toedieningen is 4 uur.
Binnen 24 uur mogen niet meer dan 3 doses worden ingenomen.
Tieners tussen 12 en 15 jaar:
De aanbevolen dosis is maximaal driemaal per dag 1 Bioflu Sinus filmomhulde tablet, indien nodig om de symptomen te verlichten. Het minimale interval tussen toedieningen is 4 uur.
Binnen 24 uur mogen niet meer dan 3 doses worden ingenomen.
Niet toedienen aan kinderen jonger dan 12 jaar.
Als bij u lever- of nierfalen is vastgesteld, dient u uw arts om advies te vragen voordat u Bioflu Sinus inneemt.
U dient altijd de laagst mogelijke effectieve dosis te gebruiken die wordt aanbevolen om uw symptomen te verlichten.
Het minimale interval tussen toedieningen is 4 uur.
Niet langer dan 5 opeenvolgende dagen toedienen.
Overschrijd de aanbevolen dosis of toedieningsfrequentie niet.
Heeft u nog vragen over dit geneesmiddel? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.
Samenstelling:
- De werkzame stoffen zijn: paracetamol en pseudo-efedrinehydrochloride. Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg paracetamol en 30 mg pseudo-efedrinehydrochloride.
- De overige bestanddelen zijn: kern - microkristallijne cellulose PH 102, povidon K30, natriumzetmeelglycolaat type A, talk, maïszetmeel, colloïdaal watervrij siliciumdioxide, magnesiumstearaat; film - Opadry II wit 85F18422: gedeeltelijk gehydrolyseerde polyvinylalcohol, titaniumdioxide (E 171), macrogol/PEG 3350, talk.
Inhoud:
20 filmomhulde tabletten.
Waarschuwing:
Lees de bijsluiter zorgvuldig en volledig door voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken, aangezien er belangrijke informatie voor u in staat.
Bioflu Sinus 500 mg/30 mg, 20 filmomhulde tabletten, Biofarm (Paracetamol/pseudo-efedrinehydrochloride).
Nuttige informatie over Bioflu Sinus 500 mg/30 mg, 20 filmomhulde tabletten van Biofarm kunt u vinden in de artikelen: Koorts, Rillingen, Verstopte neus (verstopping van de neus), Rinorroe (neusafscheiding).
Eigenschappen
| Productcode | 124218 |
| Categorie | Medicijnen tegen verkoudheid en griep, Geneesmiddelen in vrije verkoop (OTC-geneesmiddelen) |
| Productlijn | Bioflu |
| Merk | Biofarm |
| Bereik | Sinus |
| Hoeveelheid | 20 |
| Dosis | 500 mg |
Bekijk
Bioflu Sinus 500 mg / 30 mg x 20 tabletten, Biofarm
-
€ 6,10
-
Betaal veilig met de betaalmethode van uw keuze
Productbeoordelingen
Alle beoordelingen
Alle beoordelingen
Goed product, geweldige levering
Lees origineelGoede ontstekingsremmer en geweldig bij verkoudheid... Het ziet er nieuw uit...
Lees origineelHet werkt sneller dan ik had verwacht
Lees origineelIk ben over mijn verkoudheid met hem heen
Lees origineelIk heb het medicijn op tijd ontvangen.
Lees origineel